Aleš Zemek

Majitel kanceláře|CRM ISO|EN, RU

Snažím se vnímat rychlé změny, které patří k době, ve které žijeme, aplikovat moderní technologie a využívat pokrokové způsoby realitní činnosti, které čerpám z rozvinutějších trhů díky systému RE/MAX.  Jsem certifikovaným realitním makléřem dle mezinárodní normy ISO 17024. Zajistím pro Vás komfortní a bezpečný průběh realitní transakce s maximální péčí a odborností. Chystáte se prodávat svoji nemovitost? ​Pak vám doporučuji svěř​i​t ji do péče opravdových profesionálů. 

 
Aleš Zemek
+420 724 477 115
ales.zemek@re-max.cz
RE/MAX - Zemek Aleš

Kateřina Zemková

Ředitelka kanceláře

Certifikace remax 2

Náš tým zkušených a certifikovaných realitních makléřů vám poskytne komplexní a profesionální služby při prodeji, pronájmu či koupi nemovitosti. Maximálně eliminujeme možná rizika obchodů. Ráda Vám doporučím makléře pro konkrétní lokalitu nebo typ nemovitosti nejen na Českolipsku a v Libereckém kraji, ale i v rámci celé ČR.

 
Kateřina Zemková
+420 777 087 749
katerina.zemkova@re-max.cz
RE/MAX - Zemková Kateřina

Dalimil Novotný

Makléř 2.stupně|EN

Certifikace remax 2

Věřím, že slušnost a poctivost mají své místo i v oboru, jako je obchod s realitami a snažím se tak chovat ke svým klientům.

 
Dalimil Novotný
+420 737 382 642
dalimil.novotny@re-max.cz
RE/MAX - Novotný Dalimil

Libuše Volštátová

Makléřka 2.stupně

Certifikace remax 2

V RE/MAXu standard nestačí, snažíme se nabídnout víc. S velkou podporou sítě RE/MAX, majitele kanceláře, hypotečních specialistů a kolegů usiluji o to, aby klient odcházel vždy spokojen. Velice mě těší, když se na mě klienti znovu obrací, důvěřují mi a doporučují mě svým známým. To je jeden z hlavních důvodů, proč svou práci dělám, jak nejlépe umím.

 
Libuše Volštátová
+420 734 394 037
libuse.volstatova@re-max.cz
RE/MAX - Volštátová Libuše

Ing. Ivana Černá

Makléř 2.stupně|EN

Certifikace remax 2

Realitní služby jsou oborem, který se neustále vyvíjí a kde se děje stále něco nového. Proto mne baví. A navíc přináší kontakt s lidmi, což mne baví ještě víc. Moc ráda se setkám i s vámi a budu se snažit o to, abyste byli maximálně spokojeni.​

 
Ing. Ivana Černá
+420 777 667 725
ivana.cerna@re-max.cz
RE/MAX - Černá Ivana

Ing. Marta Dostálová

Makléřka 2.stupně

Certifikace remax 2

Ve společnosti RE/MAX Living  působím čtvrtým rokem a za tu dobu jsem ke koupi nemovitosti dopomohla desítkám klientů. Díky své 25ti leté praxi na stavebním úřadu dokáži rychle a flexibilně řešit složité situace, ke kterým při prodeji nemovitosti často dochází. Vždy se snažím maximálně uspokojit zájmy klienta s důrazem na kvalitu a profesionalitu služeb. Důvodem, proč dělám svou práci ráda, je to, že jí rozumím a proto jí dělám na profesionální úrovni. Věřím, že i Vy budete s mou prací spokojeni!

 
Ing. Marta Dostálová
+420 724 895 888
marta.dostalova@re-max.cz
RE/MAX - Dostálová Marta

Hana Benešová

Makléřka 2.stupně|EN

Certifikace remax 2

Alchymie života spočívá ve všeobecné rovnováze. Učím se nalézat rovnováhu ve všech oblastech života. A v čem spatřuji rovnováhu v obchodě s realitami??

Spokojený prodávající - spokojený kupující - spokojený makléř

 
Hana Benešová
+420 777 173 992
hana.benesova@re-max.cz
RE/MAX - Benešová Hana

Ing. Olga Giblová

Asistentka kanceláře|Makléř 2.stupně|RU

Certifikace remax 2

Ve společnosti RE/MAX Living působím od roku 2013. Velice mě těší pracovat v týmu lidí, pro které jsou základními hodnotami slušnost, poctivost, zodpovědnost, pracovitost a profesionalita. Pro naši kancelář je velmi důležité, aby klienti byli vždy maximálně spokojeni s poskytnutou službou.

 
Ing. Olga Giblová
+420 728 141 050
olga.giblova@re-max.cz
RE/MAX - Giblová Olga

Veronika Brádková

Makléřka 1.stupně

Mým cílem je provést Vás celým realitním případem od náběru nemovitosti až k jejímu prodeji či pronájmu. Pokud se obrátíte na mě, udělám vše pro to, abyste byli spokojeni. Vy budete žít svůj život a já budu pracovat. Pracovat pro Vás.

 
Veronika Brádková
+420 774 546 093
veronika.bradkova@re-max.cz
RE/MAX - Brádková Veronika

Kamil Hotovec

Makléř 1.stupně

Vážně dobrý makléř, si na své služby více než vydělá. Podobně se u soudu nejčastěji vyplatí i dobrý advokát (na Vaší straně). Spolupráce s odborníky = spolehlivý výsledek.

 
Kamil Hotovec
+420 608 356 595
kamil.hotovec@re-max.cz
RE/MAX - Hotovec Kamil

Pavel Pařík

Makléř 1.stupně|EN

Vítejte u makléře 21. století. Ano, je to tak. Jsem makléř 21. století a jak to poznáte? Pracuji s nejmodernějšími technologiemi na trhu. Plno skvělých věcí a nápadů čerpám od nejlepších realitních makléřů v RE/MAX ČR, ale i RE/MAX USA. Používám profesionálního fotografa a natáčím dronem. Videoprezentace je v dnešní době základ a proto vytvářím ve 4K kvalitě. 3D virtuální prohlídky patří k tomu nejlepšímu, co vám můžu nabídnout. A pak samozřejmě standardní a kompletní servis...

 
Pavel Pařík
+420 732 162 391
pavel.parik@re-max.cz
RE/MAX - Pavel Pařík

Lenka Kolaříková

Hypotéční makléřka

V dnešní době se trh a nabídka hypotečních úvěrů velmi zpřísňuje. Z tohoto důvodu již ne všichni na svoji vysněnou nemovitost dosáhnou. Přesto se nám většinou podaří vhodné řešení nalézt a to i v případech, kdy již klienti byli třeba několikrát odmítnuti. Dnes více než kdy jindy je vhodné s touto poptávkou kontaktovat odborníka.