Kupte vaší novou nemovitost s námi

Jsme tu od toho, abychom vám v maximální možné míře zpříjemnili hledání a koupi vašeho nového domova, chaty, nebo domku pro babičku.
Domluvte si s námi krátkou informativní schůzku, na které probereme, co přesně hledáte. Naši profesionální makléři vám pak najdou nejvhodnější nemovitost.

  • Najdeme vám vhodnou nemovitost
  • Posoudíme technický stav objektu
  • Dojednáme vám nejvhodnější možné podmínky
  •  Zařídíme veškeré právní úkony
  •  Zařídíme stěhování, malování, zkrátka vše co bude potřeba

Vyhledání nemovitosti

Podpora a asistence makléře

Právní služby

Posouzení stavu

Dohled nad financemi

A mnohem víc

"Prodat dům s vyšší hodnotou v kraji, kde je kupní síla obyvatelstva malá, je velmi těžký úkol. Nám se to, díky panu Aleši Zemkovi, povedlo. Jeho profesionální přístup, trpělivost a odbornost nám umožnily splnit si své důchodcovské sny. Je to odborník každým coulem a byla radost sledovat s jakou důsledností a dokonalým nadhledem nakonec uspokojil jak nás, tak i kupující. Díky, pane Zemku, jste profík."

"Pan Dalimil Novotný se během celého procesu prodeje našich nemovitostí projevoval velice profesionálně a zároveň musím ocenit jeho lidský přístup, obzvláště v nelehké situaci mých rodičů, kteří baráček opouštěli po mnoha letech života zde strávených."

"Počáteční nedůvěru vystřídalo překvapivé zjištění doslova profesionálního a vstřícného přístupu ze strany makléřky, paní Libuše Volštátové. Po předchozích zkušenostech u jiných realitních kanceláří zcela bez jakéhokoliv negativního jevu. Veškeré služby deklarované před uzavřením smlouvy, byly ze strany RK splněny na 100%. Nelze jinak, než poděkovat za takovýto přístup. "

"Jsem velmi spokojená - paní Ing. I. Černá je komunikativní, flexibilní a velmi zodpovědná."

"Paní Marta Dostálová se chovala velmi profesionálně a vyhověla všem požadavkům, které jsme na ni kladli. S její prací jsme byli maximálně spokojeni. Je sympatická , usměvavá a dokáže vystupovat velmi přesvědčivě . Velmi obratně vyhoví požadavkům klienta - prodávajícího i požadavkům klienta - kupujícího. Paní Marta Dostálová = člověk na svém místě."

"Jak říkáme u nás v Sudetech - Zupr !!!"